RK73H2HTTE4872F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4872F
JLCPCB Part #
C2580056
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS