RK73H3ATTE82R0F
MFR.Part #
RK73H3ATTE82R0F
JLCPCB Part #
C2581794
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS