RK73H3ATTE22R0F
MFR.Part #
RK73H3ATTE22R0F
JLCPCB Part #
C7287703
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS