RK73H3ATTE8204F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8204F
JLCPCB Part #
C2581771
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS