RN73H1JTTD6572F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6572F25
JLCPCB Part #
C4099038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS