RN73H2ETTD2200C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2200C10
JLCPCB Part #
C4063499
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS