SG73P1JTTD3R6J
MFR.Part #
SG73P1JTTD3R6J
JLCPCB Part #
C7079072
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS