RN732ATTD2202C10
MFR.Part #
RN732ATTD2202C10
JLCPCB Part #
C4141977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS