SG73S2ERTTD4122D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4122D
JLCPCB Part #
C7079983
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS