WK73S3ATTER715F
MFR.Part #
WK73S3ATTER715F
JLCPCB Part #
C4102134
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 715mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS