RK73H3ATTE8061F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8061F
JLCPCB Part #
C2581943
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS