SG73P1ETTP2R4J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP2R4J
JLCPCB Part #
C4028025
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS