RK73H3ATTE1000D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1000D
JLCPCB Part #
C2582925
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS