RK73H3ATTE68R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE68R0D
JLCPCB Part #
C2583302
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS