RK73H3ATTE6810D
MFR.Part #
RK73H3ATTE6810D
JLCPCB Part #
C6396862
Description
-55℃~+155℃ 1W 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS