RK73H3ATTE5362F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5362F
JLCPCB Part #
C2581602
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS