RK73H3ATTE5360F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5360F
JLCPCB Part #
C5853638
Description
-55℃~+155℃ 1W 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS