RK73H3ATTE49R9F
MFR.Part #
RK73H3ATTE49R9F
JLCPCB Part #
C6649797
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS