RK73H3ATTE4873D
MFR.Part #
RK73H3ATTE4873D
JLCPCB Part #
C2582950
Description
-55℃~+155℃ 1W 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS