RN731ETTP5491C25
MFR.Part #
RN731ETTP5491C25
JLCPCB Part #
C3939693
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS