ERJ-L1WUF90MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF90MU
JLCPCB Part #
C1724372
Description
-55℃~+125℃ 1W 90mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS