RK73H3ATTE4751F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4751F
JLCPCB Part #
C4284054
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS