RK73H3ATTE4701F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4701F
JLCPCB Part #
C2581954
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS