RK73H3ATTE4534F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4534F
JLCPCB Part #
C2581744
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS