RN73R1JTTD5900A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5900A25
JLCPCB Part #
C4135262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS