RK73H3ATTE4530F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4530F
JLCPCB Part #
C2583511
Description
-55℃~+155℃ 1W 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS