RK73H3ATTE36R5F
MFR.Part #
RK73H3ATTE36R5F
JLCPCB Part #
C2581473
Description
-55℃~+155℃ 1W 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS