RN73H1JTTD1473B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1473B25
JLCPCB Part #
C4339012
Description
100mW 147kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS