SG73S2ERTTD1400F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1400F
JLCPCB Part #
C5916894
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS