SG73P2ATTD3R0G
MFR.Part #
SG73P2ATTD3R0G
JLCPCB Part #
C4289561
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS