RK73H3ATTE3244F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3244F
JLCPCB Part #
C2581559
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS