SR732ETTDR105F
MFR.Part #
SR732ETTDR105F
JLCPCB Part #
C2601077
Description
-55℃~+150℃ 105mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS