RN731JTTD2872C10
MFR.Part #
RN731JTTD2872C10
JLCPCB Part #
C4157741
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS