SG733ATTE270M
MFR.Part #
SG733ATTE270M
JLCPCB Part #
C4284470
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS