RK73H3ATTE3002F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3002F
JLCPCB Part #
C2581521
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS