SG73S1JTTD2002D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2002D
JLCPCB Part #
C4320775
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS