RLC63K1R50JTE
MFR.Part #
RLC63K1R50JTE
JLCPCB Part #
C2598267
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS