RN732BTTD27R0B25
MFR.Part #
RN732BTTD27R0B25
JLCPCB Part #
C4118605
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS