RK73H2HTTE1153F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1153F
JLCPCB Part #
C2579861
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS