RK73G2BTTD69R8F
MFR.Part #
RK73G2BTTD69R8F
JLCPCB Part #
C7050103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS