RK73H3ATTE7R15F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE7R15F
JLCPCB Part #
C2581554
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS