RK73H3ATTE28R7D
MFR.Part #
RK73H3ATTE28R7D
JLCPCB Part #
C2583612
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS