HV731JRTTD4424F
MFR.Part #
HV731JRTTD4424F
JLCPCB Part #
C5738186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS