RN73H2ETTD5490F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5490F50
JLCPCB Part #
C4158676
Package
1210
Description
250mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS