RK73G1ETTP9531F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP9531F
JLCPCB Part #
C2577695
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS