RK73H3ATTE2552F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2552F
JLCPCB Part #
C2582188
Description
-55℃~+155℃ 1W 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS