RK73H3ATTE2052F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2052F
JLCPCB Part #
C5853536
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS