RK73H3ATTE2434F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE2434F
JLCPCB Part #
C2581255
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS