RN73R1ETTP18R2F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP18R2F50
JLCPCB Part #
C2499683
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS