RK73H3ATTE2430F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2430F
JLCPCB Part #
C2581457
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS